۱۰۰ اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی

نوع فایل
دانلودی
حجم فایل
۲ مگابایت
تاریخ انتشار
8 آوریل 2019
دسته بندی
تعداد بازدید
302 بازدید
۱۵،۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
 خرید این محصول

یکی از دلایل مهم ضعف زبان آموزان در مکالمات زبان انگلیسی ، عدم تسلط به اصطلاحات زبان انگلیسی است. بسیاری از زبان آموزان دایره لغات وسیعی دارند و با گرامر هم به خوبی آشنا هستند اما در درک مکالمات زبان انگلیسی دچار مشکل می شوند. وقتی این مشکل را ریشه یابی کنیم متوجه خواهیم شد که در مکالمات زبان انگلیسی از اصطلاحات بی شماری استفاده می شود و از آنجا که ما با آنها آشنایی نداریم نمی توانیم درک درستی از مکالمه داشته باشیم. اما سوال اساسی این است که کدام اصطلاحات را یاد بگیریم؟ تعداد این اصطلاحات بسیار زیاد است و پیدا کردن اصطلاحات مهم تر کمی وقت گیر است. ما در زبان دیلی پکیجی تهیه کردیم که در آن ۱۰۰ اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی را جمع آوری نموده و آن را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عیزان قرار داده ایم.

 

در ادامه با زبان دیلی همراه باشید.

 

گروه زبان دیلی با تهیه محصول جدید خود تحت عنوان ۱۰۰ اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده که بیشتر بر روی توانایی مکالمه خود متمرکز شوید.

 

ما به زبان آموزان ۱۰۰ اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی را به شدت توصیه می کنیم. در این پکیج معنی هر اصطلاح به همراه یک مثال انگلیسی و فارسی نیز قرار داده شده است.

 

 

پیش نمایش پکیج:

 

۱۰۰ اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی

 

 

توضیحات بیشتر

  • ۱۰۰ اصطلاح پرکاربرد
  • همراه با معنی
  • مثال انگلیسی و فارسی
  • فرمت PDF
  • قابل استفاده در تمامی دستگاه های هوشمند (رایانه ، تبلت و گوشی همراه) و همه سیستم عامل ها (اندروید ، آی او اس و ویندوز)
  • پشتیبانی ۶ ماهه